O Mnie

„Odpowiedzi są już w Tobie…”

Witaj

Nazywam się Weronika Liberska, w 2019 roku powstało Pole Poznania jako inicjatywa niosąca dobrostan i podróż w głąb Siebie oraz manifestację potencjału.

Jestem magistrem psychologii oraz trenerką umiejętności psychospołecznych, konsultantką Kronik Akaszy i przedsiębiorczynią. Prowadzę szkolenia z zakresu samopoznania, redukcji stresu, uważności i relacji. Jestem autorką popularnych kart terapeutycznych, o nazwie ,,Karty Głębokiego Poznania”. Łączę wiedzę akademicką z duchowością.

Nie powiem Ci jak masz żyć, bo Ty już to dobrze wiesz. Mogę pomóc Ci połączyć się ze Źródłem, skontaktować ze sobą.


Tylko tyle.
Nie ma innej drogi.

Pracuję z…

Psychologią

Jako magister psychologii łączę wiedzę uniwersytecką z duchowymi technikami, by móc holistycznie patrzeć na człowieka i jego drogę.
Moja specjalizacja skupia się na psychologii społecznej, czyli tym, jak funkcjonowanie osoby w społeczeństwie przekłada się na nią jako jednostkę. Pasjonuje mnie zarówno indywidualny rozwój, jak i ten grupowy.

Główne obszary mojej specjalizacji to: praca ze stresem, praca z uważnością, praca z relacjami, praca z samopoznaniem oraz realizacją celów.

Grupami

Jestem trenerką umiejętności psychospołecznych, z szerokim wachlarzem możliwości.
Pracowałam zarówno z osobami dorosłymi, jak i młodzieżą, swoją karierę konsekwentnie rozwijam od ponad 5 lat. Uwielbiam obserowować rozwój moich podopiecznych i ich wzrastające umiejętności oraz samoocenę.

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą szkoleń oraz warsztatów kliknij TUTAJ.

Kartami Głębokiego Poznania

To stworzony przeze mnie autorski produkt. Gra dla każdego, kto zdecyduje się wniknąć w głąb siebie i innych. Talia zawiera 60 kart. Pytania z pozoru mogą wydawać się oczywiste, jednak kiedy przychodzi do odpowiedzi gra nabiera kolorów i to nie jedynie tęczowych. Mogą pojawić się odcienie szarości a nawet czerń; niektóre karty bowiem poruszają zapomniane aspekty życia. Znajdziemy tu więc pełne spektrum tematów, emocji i reakcji. Pełne spektrum poznania – głębokiego poznania.

Więcej o Kartach znajdziesz TUTAJ.

Medytacją i Mindfulness

To dla mnie doświadczanie siebie i świata poprzez zagłębianie się w tu i teraz. W moich autorskich medytacjach używam wizualizacji i oddechu, by nieaktualne wzorce odeszły, by zastałe emocje mogły odpuścić, by wyzwolić ukryty potencjał i energię życiową, która w Tobie drzemie.

Kronikami Akaszy

Kroniki Akaszy, to przestrzeń czystej informacji, do której po połączeniu się z polem Miłości każdy z nas ma dostęp. Termin Akasza pojawia się w każdej duchowej tradycji na świecie, w sanskrypcie oznacza eter- pierwotną substancję stworzenia. W jodze jest piątym żywiołem, zaraz po wodzie, powietrzu, ogniu i ziemi. Sami Albert Einstein czy Nicola Tesla zajmowali się badaniem pierwotnej energii, obecnie fizycy kwantowi określają ją jako pole punktu zerowego. Niezależnie od nazewnictwa, chodzi o to, by wchodząc do Kronik pomóc osobie, do której należą osiągnąć jej maksymalny potencjał na dany moment. Uwolnić od blokad, rozwijać w prawdzie i odczytać potencjał na przyszłość.

Dodatkowo

Jestem założycielką strony Duchowi.pl zrzeszającej społeczność zainteresowaną holistycznym rozwojem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam do śledzenia moich mediów społecznościowych Instagram’a oraz Facebook’a, a także subskrybowania kanału YouTube.

Kliknij i dowiedz się więcej o KURSACH I WARSZTATACH, jakie oferuję.

Więcej informacji o tym, w jaki sposób możemy pracować indywidualnie znajdziesz w zakładce DLA CIEBIE.

Weronika Liberska, Pole Poznania

Moje Certyfikaty

Opinie

Copyright © 2024 PolePoznania.Pl
Projekt i wykonanie : EGDDesign
Scroll to top