Czym są Kroniki Akaszy?

W tym artykule dowiesz się:

Kroniki Akaszy – Co to?

Jak czytać Kroniki Akaszy?

Kroniki Akaszy – Jakie pytania zadawać?

Czy Kroniki Akaszy są bezpieczne?

Ile kosztuje sesja?

Kurs Kronik Akaszy 2023

Czym są Kroniki Akaszy?

Kroniki Akaszy są postrzegane jako kosmiczna pamięć wszechświata, która przechowuje wszystkie zdarzenia, myśli, uczucia i doświadczenia, które kiedykolwiek miały miejsce, niezależnie od czasu czy przestrzeni.

Przez wiele osób obrazowane są jako Wielka Księga, w której istnieją przeróżne zapisy.

Ta metafora jest jak najbardziej trafna, Kroniki Akaszy są ,,zapisane” zarówno dla pojedynczej duszy, jak i dla zbiorowości, obiektów, miejsc, koncepcji i wszystkiego co istnieje, jak i również ma potencjał istnieć.

Akaszę, często opisuje się, jako pole energetyczne, a także pole punktu zerowego badane obecnie i w przeszłości przez fizyków kwantowych.

W różnych kulturach Kroniki odczytuje się w różny sposób, np. w Indiach wykonuje się odczyt na liściach palmy Nadi, ponieważ wierzy się, że każda dusza ma na nim odciśniętą swoją ścieżkę. O Akaszy wspominają także Majowie, Egipcjanie, Grecy, Chińczycy i praktycznie każda religia świata.

To energia Pierwotna, energia STWORZENIA.


Akasza lub Akaśa to termin pochodzący z sanskrytu, który ma dwie główne interpretacje. Po pierwsze, jest to pojęcie mitologiczne, które odnosi się do eterycznej sfery czy też kosmicznej „biblioteki” pamięci, gdzie przechowywane są wszystkie myśli, uczucia i wydarzenia, zarówno współczesne, jak i przeszłe, we wszechświecie. Po drugie, akasza jest rozumiana jako jeden z żywiołów obok ziemi, wody, ognia i powietrza.

POLE POZNANIA

Jak czytać Kroniki Akaszy?


Jak czytać tę ,,Księgę” nazywaną Kronikami Akaszy?

Każda osoba, której intencją jest Najwyższe dobro i która czuje powołanie do tego może czytać Kroniki Akaszy. Potrzebna jest do tego pewna wiedza techniczna, której możesz nauczyć się na moim kursie, albo doświadczyć odczytu w sesji 1:1 razem ze mną. Jeśli chodzi o specyfikację osobowości konsultanta/ki, to takiej nie ma 🙂

Oczywiście nie otwieramy fizycznej książki i nie czytamy literek, tak jak już wspomniałam zapis w Kronikach Akaszy jest bardziej subtelny, ,,energetyczny”. Zadaniem konsultantów Kronik jest rozszyfrowanie tego przekazu i przełożenie go na zrozumiały dla klienta/ potrzebującego język.

Do otworzenia Kronik potrzebna jest zgoda osoby, której Kroniki się odczytuje, a także modlitwa otwierająca. Najbardziej popularnymi są modlitwa Majów oraz Gabrielle Orr, ja jednak jestem zwolenniczką stworzenia swojego własnego, niepowtarzalnego rytuału wchodzenia.

Przekaz można odbierać na wiele sposobów, każda osoba ma bardziej rozwinięte trochę inne dary. Tych darów możesz doświadczać w swoim codziennym życiu już teraz. Są to:

DAR JASNOWIEDZENIA

Polega na tym, że ,,Po prostu wiesz”. Ktoś Cię o coś pyta, a odpowiedź przychodzi Ci na myśl. Dar jasnowiedzenia to głęboko rozwinięta intuicja, która bezproblemowo ,,wchodzi” do Twojego umysłu tworząc przekaz. To dar, który osobiście jest u mnie najbardziej rozwinięty.

DAR JASNOWIDZENIA

To dar widzenia obrazami. Pojawiają się one na podobnej zasadzie jak marzenia na jawie. To tzw. obrazy w Twojej głowie, które możesz widzieć, pogłębiać i opisywać. W tym darze bardzo istotne jest przyglądanie się metaforą i ich interpretacja.

DAR JASNOSŁYSZENIA

Ten dar polega na tym, iż słyszymy przekaz. Mogą to być odczucia, a także dźwięki pojawiające się w Twojej głowie. SPOKOJNIE, nie ma tutaj mowy o ,,słyszeniu głosów”, to po prostu jeden ze strumieni przekazu, którym niektórzy sprawnie się posługują.

Dar jasnosłyszenia szczególnie często można zaobserwować w pierwszej fazie zasypiania lub tuż po przebudzeniu.

DAR JASNOCZUCIA

Dar jasnoczucia polega na odczuwaniu rzeczy. Mogą to być odczucia w ciele lub subtelne sygnały i przeczucia. Wiele osób (szczególnie kobiet) ma dobrze rozwinięte czucie. Na kursie skupiamy się na tym, by te subtelne sygnały móc interpretować i przekazywać wskazówki z nich płynące.

DAR JASNOPISANIA

Ten dar jest szczególnie przydatny podczas odczytywania Kronik dla siebie samych, lub sporządzania opisu czyjegoś Pola. Polega na zapisywaniu informacji, jednak wyłączony jest wtedy krytyczny usmysł, ego i ocena. Przekaz płynie poprzez Twoje dłonie.

Oczywiście wszelkie dary można, a nawet należy rozwijać.
Możesz to zrobić min poprzez udział w profesjonalnym Kursie Kronik Akaszy
lub pogłębiać swoje dary korzystając z Odczytów Kronik Akaszy

POLE POZNANIA


Na kursie skupiamy się na rozwijaniu wszystkich JASNYCH darów, ale także pracujemy na zasobach, czyli rozwijamy ten dar, który jest u Ciebie naturalnie najbardziej rozwinięty, a ty uczysz się z niego korzystać świadomie i intencjonalnie, zgodnie z energetycznym BHP, na które stawiam bardzo duży nacisk.

Ważny jest aspekt interpretacji przekazu energetycznego, a także werbalizowanie go lub zapisywanie, czyli rozszyfrowywanie na dostępny język. Jest to tzw. uziemianie przekazu, które jest niezbędne, by wiedzę i wskazówki z Kronik przekładać na wsparcie w Naszej Ziemskiej wędrówce.

Kroniki Akaszy – Jakie pytania?

Jakie pytania można zadawać w Kronikach Akaszy? Otóż prawie wszystkie. Należy pamiętać, że w Kronikach najważniejsze jest przyzwolenie i wolna wola, więc możemy w nie wchodzić tylko z wyraźną intencją osoby, której ten odczyt dotyczy.


– Możesz pytać o swoje relacje
– Pracę i finanse
– Rodzinę
– Blokady i to, jak je zdjąć
– Swój potencjał i ścieżkę duszy
Potencjał na przyszłość (masz wolną wolę i w każdej chwili możesz tę przyszłość zmienić)

Oprócz pytań podczas sesji Twoi Mistrzowie podają najbardziej optymalne techniki pracy ze sobą. Ja korzystam również z indywidualnie dobranych medytacji, afirmacji i wskazówek. W polu Akaszy można również zdejmować blokady i programować przyszłość.

Kroniki Akaszy niebezpieczne?

Często pojawia się pytanie, czy aby Kroniki Akaszy są na pewno bezpieczne?
Otóż tak!

Akasza to pole czystego potencjału, energia nieoceniająca, porównywalna do bezwarunkowej Miłości, ale jeszcze ,,lepsza”.
W Kronikach nie ma podziału na dobro i zło, stąd też nie ma tam mowy o żadnych ,,atakach energetycznych, ,,bytach” lub ,,podczepach.

BHP w Kronikach Akaszy

Istnieją również wytyczne, które zapewniają bezpieczne połączenie z Kronikami i dają pewność, że łączymy się właśnie z Polem czystej energii. Są to min:

  • Niestosowanie używek podczas i przed sesją
  • Uziemienie
  • Modlitwa (zawiera elementy takie jak ochrona, przyzwolenie, połączenie z Mistrzami)
  • Wsparcie Mistrzów, Strażników i Przewodników Kronik Akaszy
  • Czysta intencja
  • Poszanowanie wolnej woli

Czytanie Kronik Akaszy – cena

Ceny sesji wahają się w granicach od ok 300 do 1700 zł, oczywiście zależy to od czasu odczytu oraz doświadczenia konsultanta, bądź konsultantki.

Należy pamiętać, że odczyt Kronik to inwestycja, można go robić maksymalnie raz na 2/3 tygodnie, jednak zazwyczaj już jedna sesja daje bardzo wymierne efekty i nie trzeba jej szybko powtarzać.

Ja proponuję dwa warianty odczytów godzinny za 1200 zł oraz 1,5 h za 1700 zł. Jeśli to Twój pierwszy odczyt u mnie możesz skorzystać z kodu promocyjnego POLE10.

ODPOWIEDZI SĄ JUŻ W TOBIE

WERONIKA LIBERSKA, POLE POZNANIA

Kurs Kronik Akaszy

Chcesz nauczyć się profesjonalnie pracować z Kronikami Akaszy?

Kurs Czytania Kronik Akaszy jest dla Ciebie jeśli:
• Chcesz pracować z energią i swoją intuicją
• Chcesz dowiedzieć się czym są, a czym nie są Kroniki Akaszy
• Jesteś w gotowości, by poznać odpowiedzi od swoich Mistrzów
(i wyższego Ja)
• Chcesz poznać BHP pracy z Kronikami Akaszy
• Chcesz używać Odczytu Kronik zarówno dla siebie i/lub dla innych
• Chcesz działać dla najwyższego dobra swojego i innych

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KURSIE CZYTANIA KRONIK AKASZY TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2024 PolePoznania.Pl
Projekt i wykonanie : EGDDesign
Scroll to top